2022 m. Kalėdinis koncertas „Kalėdų liudytojai. Kristaus simboliai“

Dvylika Europos atlikėjų pasirodys kasmetiniame koncerte, kuris bus rodomas 2022 m. gruodžio 11 d., 19:00 Lietuvos laiku

Pasimėgaukite nepaprasta muzikine švente „Kalėdų liudytojai. Kristaus simboliai“ Europos menininkai atskleis sakralinę mūsų švenčių tradicijų prasmę ir atliks kalėdines giesmes.

Kalėdų liudytojai. Kristaus simboliai kalėdinį koncertą, truksiantį 1 valandą, kuriame dešimt muzikos kūrinius atliks populiarūs Europos atlikėjai, Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia visoje Europoje parodys 2022 m. gruodžio 11 d., 19:00 Lietuvos laiku. Bus pasakojama apie tokius tradicinius Kalėdų simbolius, kaip žvaigždė, eglutė, varpeliai, dovanos ir pan., bei jų sąsają su Jėzumi Kristumi. 

Bažnyčios Centrinės Europos Krašto vadovas vyresnysis Masimas De Feo sakė: „Kviečiame visus pasimėgauti šiuo gražiu kalėdiniu koncertu ir pasidalyti juo su šeima, draugais ir kaimynais.  Jis pralinksmins, pradžiugins širdį ir pakylės nuotaiką.  Jis švelniai primins, kad Kalėdų simboliai byloja apie meilę, malonę, ramybę ir apie pagrindinį šių dorybių šaltinį – Viešpatį Jėzų Kristų.“

pix2
Visi šių metų koncerto atlikėjai kilę iš Europos.

Koncerte, kuris nufilmuotas Čarlzo Dikenso muziejuje Londone ir Meridos romėnų amfiteatre Ispanijoje, įvairių muzikos žanrų kūrinius atliks dvylika Europos atlikėjų: Rūta Lorenzo (Ispanija), the Herreys (Švedija), Salomė Moana (Šveicarija), Naura (Ispanija), Igoris ir Vesna Grupmanai (Ukraina), Aleksa Šarp (Airija), Džekas ir Marta Tyndeilai (JK ir Ispanija) ir Volfgangas ir Konstanza Gebaueriai (Vokietija).  Pasakotoja – Savana Styvenson (JK). 

Visi šie atlikėjai savo laiką ir talentus koncertui paaukojo nemokamai, kaip ir dešimt jiems akompanavusio ansamblio atlikėjų.  Bažnyčios Europos Šiaurės Krašto prezidentas vyresnysis Hansas T. Boumas sakė, kad „šis nepaprastas koncertas – tai kiekvieno jame dalyvavusio atlikėjo meilės dovana visai Europai. Manau, kad žiūrovai tikrai tai pajus.“

Savannah Stevenson, from the UK, narrates this year’s Witnesses of Christmas concert from the Charles Dickens Museum, in London, United Kingdom.
Savana Styvenson iš Jungtinės Karalystės šių metų Kalėdų liudytojų koncertą veda iš Čarlzo Dikenso muziejaus Londone, Jungtinėje Karalystėje.

Programa yra anglų kalba, bet įgarsinimas arba subtitrai bus 31 kalba, įskaitant estų, latvių, lenkų, lietuvių, rusų ir ukrainiečių kalbas.

Vyresnysis Boumas dar sakė: „Tai jau antras kartas, kai Jėzaus Kristaus Bažnyčia Europoje organizuoja gražų kalėdinį koncertą, bet tai, kad šių metų programoje dalyvauja tik Europos talentai, yra mums labai svarbu – juk tai mūsų kaimynai ir draugai, besidalijantys „savo talentais ir tikėjimu.“

Koncerto pobūdis ir kaip žiūrėti

Koncertas nufilmuotas anglų kalba, bet bus rodomas 31 kalba. Jis bus prieinamas pažiūrėti oficialiuose Bažnyčios kanaluose įskaitant: ApšvieskPasaulį.org, vietinius Bažnyčios tinklalapius, YouTube ir Facebook  platformas nuo 2022 m. gruodžio 11 d., sekmadienio, 19:00 iki 2023 m. sausio vidurio.

Įvairią medžiagą, įskaitant tarnavimo kalendorių, plakatus, skrajutes ir reklaminius filmukus, netrukus rasite adresu ApšvieskPasaulį.org.

 

Vest Endo dainininkė ir aktorė Savana Stivenson kviečia visus į ypatingą kalėdinį koncertą, vyksiantį 2022 m. gruodžio 11 d.
Aleksa Šarp kviečia mus gruodžio mėnesį kartu su ja dalyvauti Kalėdų koncerte ir su viltimi bei džiaugsmu prisiminti mūsų Gelbėtojo Jėzaus Kristaus gimimą.