Prezidento Nelsono žinia

Kristus

Mieli broliai, seserys ir draugai, žinau, kad šiuo metu jūsų mintis slegia rūpesčiai dėl jūsų ir šeimų sveikatos, ekonomikos ir jūsų pačių užimtumo. COVID-19 pandemija ir toliau daro įtaką gyvenimui ir trikdo įprastą veiklą. Ir tai greta kitų iššūkių, kuriuos, be abejo, patiriate. Neseniai įvykę žemės drebėjimai Solt Leik Sityje yra tik vienas iš mūsų rūpesčius didinančių papildomų streso šaltinių pavyzdžių.

Dėl šių iššūkių daugeliui atrodo, kad žemė slysta iš po kojų. Jie svarsto, kuo iš tikrųjų gali pasikliauti šiuo neramiu laiku.

Tai man primena neseniai vykusį pokalbį su brangiu draugu. Tai buvo mano daugelį metų pažįstamas aukštas kitos šalies vyriausybės pareigūnas. Kai paskutinį kartą lankiausi pas jį, nustebau išvydęs jį į mūsų susitikimą atvežamą vežimėlyje.

Tuomet šis nusilpęs draugas prašneko. „Sergu labai ilgai, – pasakė jis. – Daugumą dienų tiesiog guliu savo lovoje, žvelgiu į lubas ir trokštu sužinoti, kas yra tiesa“.

Išbandymų metu mažai kas taip ramina ir paguodžia, kaip tiesa. Apaštalas Paulius matė mūsų laikus ir pranašavo, kad ateis išbandymų metas. Jis pridėjo, kad DAUGELIS bus nuolat besimokantys ir vis nesugebantys pažinti tiesą.

Tiesa ta, kad niūrioje neramaus pasaulio tamsoje Jėzaus Kristaus šviesa šviečia ryškiai kaip niekada anksčiau. Jis gali kalbėti tiesą mūsų širdžiai ir protui, kai ieškome Jo ir mokomės Jį išgirsti.

Dėl to laukiame balandžio 4–5 d. artėjančios visuotinės Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios konferencijos, kurios metu iš Bažnyčios vadovų išgirsime apie šlovingą Jėzaus Kristaus Evangelijos atkūrimą ir kaip Jo Evangelija mūsų gyvenime atneša ramybę.

Kadangi šiuo metu didelės sueigos negalimos, ši konferencija atrodys kitaip. Tačiau, kaip ir visada, bus mokoma tiesios, kad Jėzus Kristus yra mūsų Gelbėtojas ir Atpirkėjas, ir kad Jo Evangelijos pilnatvė buvo atkurta žemėje.

Nuoširdžiai kviečiu visus, nepaisant jūsų tikėjimo tradicijų, prisijungti prie mūsų pasitelkiant technologijas ir pasidžiaugti raminančia apreikštos tiesos galia. Myliu jus. Meldžiuosi dėl jūsų. Ir aš jus patikinu, kad Viešpats rūpinasi mumis šiais nerimo laikais.