Gruodžio 9 d. 12:00

Seminaras sutuoktinių poroms

Vilniaus susirinkimų namai, Ateities g. 83

Jauna pora

Į Vilnių vėl atvyksta šiuo metu Maskvoje tarnaujantys Vyresnysis ir sesuo Baisai (Bice). Spalio mėnesį jie pravedė pirmą praktinių užsiėmimų seminarą (workshop) susituokusių Bažnyčios narių poroms, skirtą padėti mokytis nuolat gyventi darnoje ir santaikoje. Apie tai galite paskaityti čia.

Gruodžio 9 d. įvyks šio seminaro pratęsimas, skirtas ir dalyvavusiems ir nedalyvavusiems pirmoje jo dalyje. Kviečiame atvykti, net jei ir manote, kad šiuo metu jūsų šeimoje viskas gerai.


Bažnyčios nariai iš kitų miestų, norintys dalyvauti seminare nuotoliniu būdu, galės stebėti jo transliaciją. Informaciją apie galimybes ir techninius reikalavimus gausite iš apygardos prezidentūros tiesiogiai arba per savo skyriaus vadovus.


 

 

 

Vyresnysis ir sesuo Baisai

Sesuo Nensė Bais yra „LDS Family Services“ (liet. „PDŠ Šeimos tarnyboje“) Solt Leik Sityje, Jutos valst., dirbusi psichologė. Per savo karjerą ji daug nuveikė bandydama padėti poroms spręsti su santuoka susijusias problemas.  Kaip misionierė sesuo Bais yra paskirta Rytų Europos krašte teikti psichologines konsultacijas sutuoktinių poroms ir atskiriems asmenims. 

Vyresnysis Baisas yra buvęs JAV armijos muzikinis prodiuseris, taip pat dvidešimt metų dirbęs BYU–Aidaho ryšių su visuomene padalinyje, kuriame vadovavo muzikinei grupei. Savo misionieriškoje tarnystėje jis yra pašauktas padėti problemų su priklausomybėmis turintiems nariams.


Kartu vyresnysis ir sesuo Baisai, kaip „LDS Family Services“ specialistai, tarnauja jau trečioje misijoje Rytų Europoje.  Baisai turi keturis vaikus, penkis anūkus ir penkias anūkes.