Vyresnysis Dyteris F. Uchtdorfas

Dalijimasis Evangelija sunkmečiu

Manau, kad Viešpats šiuo sunkiu laikotarpiu mus moko. Nuostabu, kaip greitai, per kelias dienas, savaites, prisitaikėme, ir dabar turime sėkmės istorijų, kaip misionieriai atrado naujų, anksčiau nenaudotų būdų naudoti socialinius tinklus, technologijas ir ryšius su nariais. Tai nuostabūs būdai susisiekti su žmonėmis ir pasidalyti su jais Evangelija jų namuose, mums į juos neužeinant.

Sugrąžinimas įvyko prieš 200 metų, o šiandien turime kai ką nuostabaus, kas mums padeda šiuo sunkiu laiku ir visada. Jeigu nariai susivienys su misionieriais, kad ir kur gyventų, labai palaimins žmones, nes dabar mūsų eilė padaryti viską, kas įmanoma ir kas geriausia, ir pasiekti gerų rezultatų. Matome nuostabius dalykus. Misijos padeda viena kitai. Jie paruošia įrašą „Facebook‘ui“ ar kitiems soc. tinklams ir papasakoja, kaip tai padaryti. Reikėjo kūrybingumo.

Judame į priekį. Išgryninti, pamokyti, įgiję daugiau galių, atgiję einame į priekį. Tikiuosi, kad šį impulsą, šią energiją paskleisime visuose kraštuose, kur yra bažnyčia.