Jūs esate savo paties istorijos herojus

Vyresnysis Dyteris F. Uchdorfas neseniai paskelbė tokį įrašą:

„Brangūs draugai, ar kada pagalvojote, kad esate savo paties istorijos herojus? Nuo pat ankstyvos vaikystės man patiko nuotykių istorijos. Daugelis tų istorijų prasideda nuo veikėjo, kuris turi problemą. Tas veikėjas dar nežino, kad viskas pasidarys dar blogiau! Tiesą sakant, viskas taip pablogėja, jog herojus gali pradėti manyti, kad jis arba ji niekada neįveiks savo sunkumų.

Tai tęsiasi, kol jų gyvenime nutinka kas nors ypatingo, pavyzdžiui, pasirodo patikimas asmuo arba išminties šaltinis, kad padėtų jiems įgyti pakankamai žinių ir supratimo naujam planui parengti. Likusi istorijos dalis yra apie tai, kaip herojus laikosi plano ir įveikia sunkumus, su kuriais jis arba ji susiduria.

Ar jaučiatės kaip herojus, ar ne – jūs esate herojus! Jūs esate savo gyvenimo istorijos herojus! Nebijokite. Nepasiduokite. Ateitis yra šviesi! Kada nors jūs gailestingai ir su užuojauta pažvelgsite atgal į dabartinį save ir tada žinosite, kad žingsniai, kuriuos žengėte šiandien, suformavo nuostabią asmenybę, kuria jūs dar turite tapti.“