Internetinė vasaros konferencija jauniems suaugusiesiems

Dėl užsitęsusio pandemijos poveikio vienišų jaunų suaugusiųjų konferencija vyks internetu

konferencija

Dėl užsitęsusio COVID-19 pandemijos poveikio teko pakeisti 2020 m. Rytų Europos krašte numatytų vienišų jaunų suaugusiųjų konferencijų formatą. Konferencijos vyks internetu nuo liepos 30 iki rugpjūčio 1 dienos. Dalyvauti šioje konferencijoje kviečiame visus vienišus jaunus suaugusius visose Rytų Europos rytų krašto šalyse. Konferencija vyks trimis pagrindinėmis kalbomis: ukrainiečių, anglų ir rusų. Priklausomai nuo poreikio taip pat gali būti atskiros sesijos kitomis kalbomis. Garbės kodeksas (elgesio taisyklės) ir būtini leidimai, su kuriais reikia sutikti registruojantis, pateikiami svetainėje.

Registracija į konferenciją truks nuo birželio 1 d. iki liepos 5 d. Dalyvavimas internetinėje konferencijoje yra nemokamas.

Vieniši jauni suaugusieji iš Europos Sąjungos į konferenciją gali registruotis naudodami šią nuorodą: conf2020eu.eu

Papildomos informacijos apie konferencijos tvarkaraštį ir informaciją Dalyviai gali gauti šiose svetainėse:

Vieniši Jauni suaugusieji nuo 18 iki 30 metų, taip pat ir dalyviai nenariai, į konferenciją gali registruotis be išankstinio jų Bažnyčios padalinio vadovo sutikimo.

Konferencijoje norintys dalyvauti vieniši 31–35 metų suaugusieji, privalo turėti galiojančią šventyklos rekomendaciją. Jie turėtų gauti savo Bažnyčios padalinio vadovo leidimą. Savo ruožtu padalinio vadovas turėtų paskambinti arba išsiųsti žinutę Kristinai Nikogosyan per „Telegram“ ar „WhatsApp“ numeriu +79111231556, informuodamas ją apie pokalbį praėjusį konkretų kandidatą.

31–35 metų nenariai nėra kviečiami dalyvauti.

2002 m. gimę dalyviai, kuriems sukanka 18 metų po liepos 30 d., registruodamiesi turi pridėti tėvų ar globėjų pasirašytą ir nuskenuotą sutikimo formą.

Jei Bažnyčios padalinio vadovas mano, kad kuris nors 18–30 ar 31–35 metų narys neturėtų dalyvauti šioje konferencijoje, jis turi susisiekti su savo apygardos, kuolo ar misijos prezidentu. Jis, savo ruožtu, gali susisiekti su Septyniasdešimties nariais krašte. Ši taisyklė taikoma ir kitiems panašiems klausimams.