Susipažinkite su naująja Paramos bendrijos prezidentūra

Paramos bendrijos prezidentūra
Naujoji Bažnyčios Paramos bendrijos prezidentūra, iš kairės į dešinę: pirmoji patarėja Šeron Jubenk, prezidentė Džina B. Bingam, antroji patarėja Reina I. Aburto.

Paramos bendrijos visuotinė prezidentė: Džina B. Bingam

Sesuo Džina Berus Bingam yra 17-oji visuotinė Paramos bendrijos prezidentė. Tuo metu, kai buvo pašaukta, ji tarnavo pirmąja patarėja Visuotinėje Pradinukų prezidentūroje. Ji taip pat tarnavo Visuotinėje Pradinukų organizacijos valdyboje. Juodu su vyru Briusu turi dvi dukteris ir penkis vaikaičius.

Pirmoji patarėja Paramos bendrijos prezidentūroje: Šeron Jubenk

Sesuo Šeron Jubenk yra pirmoji patarėja Visuotinėje Paramos Bendrijos prezidentūroje. Tuo metu, kai buvo pašaukta, ji dirbo „LDS Charities“, Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios humanitarinės organizacijos, direktore ir, tarnaudama Paramos bendrijoje, ji lieka šiose pareigose. Ji tarnavo Visuotinėje Paramos bendrijos valdyboje nuo 2009 iki 2012 metų.

Antroji patarėja Paramos bendrijos prezidentūroje: Reina I. Aburto

Sesuo Reina I. Aburto yra antroji patarėja Visuotinėje Paramos bendrijos prezidentūroje. Ji gimė Nikaragvoje, Noelio Blanko ir Delbės Kardozos šeimoje, ir 1993 m. Džordan Riverio Jutos šventykloje susituokė su Karlosu Aburto iš Meksikos. Jie turi tris vaikus ir du vaikaičius. Nuo 2012 iki 2016 m. ji tarnavo Visuotinėje Pradinukų organizacijos valdyboje.

Daugiau apie tai ir apie pasikeitimą visuotinėje Merginų organizacijos prezidentūroje skaitykite naujienų tinklalapyje.