Jungtinė Karalystė, Šiaurės Europa

Susipažinkite su Šiaurės Europos krašto prezidentūra

Bažnyčios vadovai kviečia visus pažinti Jėzų Kristų ir gyventi pagal Jo Evangeliją

Meet the Europe North Area Presidency

2022 m. balandžio 7 d. buvo suformuotas naujas Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Šiaurės Europos kraštas. Vyresnysis Hansas T. Boumas paskirtas prezidentu, vyresnysis Skotas D. Vaitingas – pirmuoju patarėju, o vyresnysis Alanas T. Filipsas eina antrojo patarėjo pareigas.

Šiaurės Europos krašto prezidentūra tarnauja žmonėms iš trylikos šalių, kuriose yra beveik 300 000 Bažnyčios narių. Kraštą sudaro: Žaliasis Kyšulys, Danija, Estija, Suomija, Grenlandija, Islandija, Airija, Latvija, Lietuva, Norvegija, Portugalija, Švedija ir Jungtinė Karalystė. Be to, Ukrainą ir Moldovą prižiūri vyresnysis Kirilas Pochilka, einantis Šiaurės Europos krašto prezidentūros padėjėjo pareigas.

vyresnysis Hansas T. Boumas, krašto prezidentas
vyresnysis Hansas T. Boumas, krašto prezidentas

Vyresnysis Boumas sakė: „Mūsų, kaip prezidentūros, prioritetas – padėti pavieniams žmonėms ir šeimoms sutelkti dėmesį į Jėzų Kristų. Šis tikslas apibrėžia visą mūsų veiklą. Svarbiausia pabrėžti, kad visiems reikia pažinti Gelbėtoją. Kviečiame visus gyventi pagal Jo Evangeliją.

Esame dėkingi, kad krašto biuras vėl bus Jungtinėje Karalystėje, ir jaučiame, kad tai suteiks palaiminimų, kurių taip reikia, kad Šiaurės Europoje būtų tęsiamas išgelbėjimo ir išaukštinimo darbas.“

Vyresnysis Boumas gimė 1963 m. liepos 13 d. Amsterdame, Nyderlanduose. Jis tarnavo savanoriu nuolatinėje Rytų Anglijos Londono misijoje, o pastaruoju metu tarnauja kaip Rytų Europos krašto prezidentas. 1984 m. jis vedė Arijaną Johaną Brūkziter.  Jie turi tris vaikus.

vyresnysis Skotas D. Vaitingas, pirmasis patarėjas
vyresnysis Skotas D. Vaitingas, pirmasis patarėjas

Vyresnysis Vaitingas anksčiau buvo Rytų Europos krašto prezidentūros patarėjas, o prieš tai tarnavo vykdančiojo direktoriaus padėjėju Šventyklų departamente. Vyresnysis Vaitingas pasakė: „Laukiu, kol bus pastatytos Norvegijos Oslo ir Anglijos Birmingamo šventyklos ir to palaiminimo, kurį jos suteiks žmonėms Šiaurės Europoje. Per Viešpatį galime rasti džiaugsmą net ir sunkiais laikais, ypač laikydamiesi šventų šventykloje duotų pažadų.“ Vyresnysis Vaitingas gimė 1961 m. balandžio 1 d. Solt Leik Sityje, Jutos valst. 1984 m. balandį jis vedė Džerę Olson. Jie turi penkis vaikus.

vyresnysis Alanas T. Filipsas, antrasis patarėjas
vyresnysis Alanas T. Filipsas, antrasis patarėjas

Nuo 2016 m. vyresnysis Filipsas tarnavo eidamas aukštas vadovaujamas krašto septyniasdešimties pareigas. Jis myli Bažnyčios jaunimą ir mano, kad labai svarbu suteikti galimybę ir balsą augančiai kartai kaip būsimiems vadovams. Jis sakė: „Šiaurės Europos krašte mačiau gyvybingą ir ryškų augančios kartos tikėjimą. Pakartosiu mūsų Bažnyčios prezidento Raselo M. Nelsono pažadą: „Kai toliau su vis didesniu kruopštumu laikysitės sandorų, jūs būsite Europos ir Izraelio viltis.“ Vyresnysis Filipsas yra vedęs Lindsę Filips ir jie turi keturis vaikus.